Árak

Árak (érvényes 2017. január 1-jétől)

A Flóra 2007 Közhasznú Alapítvány szolgáltatásai semmilyen állami támogatásban nem részesülnek. Az alapítvány a szülők által fizetett óradíjakból és pályázatokon elnyert támogatásból tartja fenn működését. A terápiákon egy, maximum két gyermek mellett egy segítő dolgozik, így a terápia munkaerőigénye rendkívül nagy.

Készenléti tagdíj Jelenléti díj
Terápia térítési díj 1000 Ft/óra 1000 Ft/óra
Terápia térítési díj III. kerületi lakosok részére 900 Ft/óra 900 Ft/óra
Féléves bérlet 900 Ft/óra*
Éves bérlet 800 Ft/óra*

Megfigyelés, első konzultáció 2000 Ft/óra
Tanácsadás 5000 Ft/óra
Napközis tábor egész hét 45. 000 Ft/hét
Napközis tábor egy-egy alkalom 11. 000 Ft/nap

A terápiák óradíja a készenléti tagdíj és a jelenléti díjból adódik össze.

Hiányzás esetén az adott tanévben (szeptember 1 - június 30.) a hiányzástól számított 30 napon belül pótolható a kihagyott alkalom. Ha a pótlást a szülő nem igényli, a hiányzásra a készenléti díj fizetendő, a jelenléti díj összege visszajár vagy a következő havi terápiás díj összegébe számítható bele.
Három hetet meghaladó hiányzás esetén egyéni elbírálás lehetséges.

A terápiás díj minden hónapban a hónap 10. napjáig előre, egy összegben fizetendő utalással vagy készpénzben.

Egyhavi tartozás esetén a gyermek férőhelye megszűnik.

* Lehetőség van éves és féléves bérleteket vásárolni. Éves bérletnél 20%, féléves bérletnél 10% terápiás óradíj-kedvezmény vehető igénybe. További előny, hogy a hiányzások fél- illetve egy éven belül pótolhatóak. A részletes feltételekről a vezető terapeutáknál lehet érdeklődni.